Amica FZ 202

• nemám žádné proti

Za přijatelnou cenu kvalitní mrazák

• , zakoupeno v Electro World

• jsem pro objednávat po internetu je to výhoda a šetří čas
    • když je zboží vadné tak bych preferovala rychlejší způsob vyřízení opravy popřípadě výměnu zboží

produkt který jsem zakoupila 24.7 2010 a měl závadu do dnešního dne tj.11.7 2010 nelze používat zatím se marně domáhám výměny

• Dobrá cena i kvalita

• nemám žádné proti

Za přijatelnou cenu kvalitní mrazák

• , zakoupeno v Electro World

• jsem pro objednávat po internetu je to výhoda a šetří čas

• Poměr cena výkon je velmi dobrý. Doporučuji.
    • Zatím nic

• Dobrá cena i kvalita