Byfal ARO 701

Popis produktu

Parametry produktu

Konstrukce mrazáku
pultové
Barva
bílé

Parametry produktu

Konstrukce mrazáku
pultové
Barva
bílé

Popis produktu

Pultová mraznička ARO 701/2 Red Edge v provedení s bílým opláštěním, uvnitř ALU, má statické chlazení, vestavěný agregát a digitální termostat s teploměrem. Koše jsou součástí. Teplotní rozsah -22 až -18 °C, rozměry 2030 x 713 x 875 mm.

Pultová mraznička s posuvným rovným víkem a digitálním termostatem s teploměrem

Prosklené mrazničky Byfal se vyznačují vynikajícími izolačními vlastnostmi. Vnější plášť je vyroben z pozinkovaného plechu, ten je z vnější strany potažen PVC, což jej činí odolnější proti korozi a poškrábání. Vnitřní stěny mrazničky jsou z Alu plechu o čistotě 99 % mimo dna, to je vyrobeno z ocelového plechu s povrchovou úpravou pro styk s potravinami. Vrchní krytí je z tvrzeného skla s termickou vrstvou, která zajistí lepší izolaci. Víko je opatřeno zámkem. Kompresor řídí digitální termostat s displejem, který znázorňuje aktuální teplotu. Ve standardní výbavě se nachází plný počet košů, do kterých je možno objednat dělící přepážky pro rozdělení mražených potravin.

Vlastnosti ARO 701/2 Red Edge statické chlazení vestavěný agregát manuální odmrazování digitální termostat s teploměrem síla izolace stěny - 65 mm bílé opláštění, uvnitř ALU koše jsou součástí zámek 4 kolečka, 2 s brzdou 4 rovná posuvná víka z tvrzeného skla 8 × drátěný koš, bílý

  • teplotní rozsah: -22 až -18 °C
  • hmotnost: 93 kg
  • objem: 555 l
  • příkon: 163 W
  • napětí: 220-240/50 V/Hz
  • vnější rozměry (š × h × v): 2030 x 713 x 875 mm
  • vnitřní rozměry (š × h × v): 1870 x 543 x 580 mm

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.